Giriş

Hesabınız yok mu? Şimdi oluşturun

Şifrenizi mi unuttunuz?

Sign Up

Şifre oluşturulup mail adresinize gönderilecek.Lütfen Spam klaörünü (Gereksiz postalarınızı) kontrol ediniz.

Gizlilik ve Kullanıcı Politikası

Değerli web sitesi ziyaretçilerimiz ve kullanıcılarımız;

Web sitesi mimarimiz gereği tarafınızdan kaydedilen bazi bilgileri kullanıp , işleyip 3.taraflara yayınlıyoruz . İlan sitesi  olması nedeniyle , iş ilanı yayınlama aşamasında gerekli , iş arayanın size ulaşmasında kullanılacak , isim , firma-şirket ismi , cep telefonu veya e-mail adresi gibi iletişim bilgileri tarafımızdan ayrıca bir onaya sunulmadan yayınlanmaktadır . Bu bilgiler kendi oluşturduğunuz hesap bilgileriniz aracılığıyla sisteme kaydedilmektedir.Tarafımızdan kullanılmasını istemediğiniz şahsi  veya kurumsal verilerin hiçbiriniz sisteme kaydetmeyiniz.

Sitemiz kullanıcı adı ve şifre ile hesaba giriş , alt yapısını kullanmakta olup , şifre otomatik olarak e-posta adresinize gönderilmektedir. Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Bu şifreyi daha sonra web sitemizde oturum açtığınızda kendi hesap işlemleriniz altından değiştirebilirsiniz.

 

Sitemizi kullanan , ilan ve reklam veren kullanıcıların bu bilgileri daha önce okumuş ve anlamış olduğunu , ayrıca çerez politikasını ile Gizilik ve Kullanıcı Politikasını kabul ettiğini varsayız.

Cihan Korkmaz